Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

TL-WR740N - Безжичен рутер

Download Pdf
999.00 ден.
€ 16.24

Сериски број: TL-WR740N

Количина: пар.

Бренд: TP-LINK

Категорија: Разно

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Безжичен рутер со 4 жичани порти 
Брзина 150 Mbps Wireless-G 
WPA/WPA2 енкрипција
Поддржува G,B и N стандард.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Slate 7 - 2800

7990.00 ден./€ 129.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

LevelOne WBR-6005

1890.00 ден./€ 30.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.