Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD

8490.00 ден.
€ 138.39

Сериски број: WDS100T

Бренд:

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Form factor  NVMe
 Interface  PCIe
 SATA  /
 Capacity  1TB
 Operating voltage  DC 5V +/- 5%
 Flash type  3D TLC
 Sequential Read (*max)  Up to 2400MB/s
 Sequential Write (*max)  Up to 1950MB/s
 Dimensions  80 x 22 x 2.38 mm
Гаранција
 Гаранција  36 месеци

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP USB-C Dock G5

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 150 Wired Mouse

499.00 ден./€ 8.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.