Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

SAMSUNG 27-inch Curved LED Monitor

Download Pdf
14990.00 ден.
€ 243.74

Сериски број: LC27H580FD

Количина: пар.

Бренд: Samsung

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  68.6 см; 27 инчи
 Резолуција  1920:1080
 Тежина  4.2  kg
 Боја на производот  Црна
 Фабричка спецификација повеќе
Гаранција
 Гаранција 2 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 24-inch Business Mon...

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 27-inch Curved monit...

12990.00 ден./€ 211.22
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.