Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP OfficeJet 202 Mobile Printer

Download Pdf
14990.00 ден.
€ 244.34

Сериски број: N4K99C

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење до 20/А4 стр/мин ц/б, 19 стр/мин колор
 Технологија на печатење HP Thermal Inkjet
 Број на бои
 Макс. резолуција на печатење до 4800 х 1200, до 4800 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно до 500 страни
 Меморија 128МБ
 Брзина на процесор 525MHz
 Оперативни системи
  • Windows 10, 8.1, 8, 7: 32-bit/64-bit, Windows Vista: 32-bit only Apple OS X Yosemite (v10.10), OS X Mavericks (v10.9), OS X Mountain Lion (v10.8)
 Потрошен материјал  HP 651 Black; HP 651 Colour
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 50
 Печатење без маргини 127 х 177 мм
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци USB (2.0); Wi-Fi
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 60 - 300 gr
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 364 x 186 x 69 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 3,6 кг ), надвор од кутија ( 2,1 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн и 1х колор кертриџ , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел

 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

4190.00 ден./€ 68.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T1700 44-in Pri...

214990.00 ден./€ 3504.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.