Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Digital Picture Frame

2990.00 ден.
€ 48.62

Сериски број: DF730B

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Разно

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Дигитална рамка за фотографии

 
Големина: 7"
Резолуција: 800х600
Формат: 4:3
USB, SD/SDHC, MMC, MS
Часовник и календар, SlideShow
Интерна меморија: 50 фотографии
Напојување: Адаптер
Формат на фајл: JPEG
Димензии: 202,6 х 167.12 х 22 мм

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Spectre USB-C™ Travel Doc...

6190.00 ден./€ 100.65
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Slate 7 - 2800

7990.00 ден./€ 129.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Kaspersky Anti-Virus

1300.00 ден./€ 21.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.