Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 343 Inkjet Print Cartridge

2390.00 ден.
€ 38.86

Сериски број: HP343

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Компатибилност со следните модели:

HP Photosmart 8450, 8150, 2710, 2610, 375 and 325 Printers,
HP Officejet 7410, 7310 and 6210 Printers, HP PSC 2350 All-in-One Printers,
HP Deskjet 6840, 6540, 6520 and 5740 Printers

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3490.00 ден./€ 56.75
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

2790.00 ден./€ 45.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.