Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

Microsoft Office Home and Business 32/64-bit English

12990.00 ден.
€ 211.22

Сериски број: W6F-00855

Количина: пар.

Бренд: Microsoft

Категорија: Разно

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Outlook
Word
Excel
PowerPoint
OneNote
Access (PC only)
Publisher (PC only)

 

 

 

 

 

 


 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

TL-WR740N - Безжичен рутер...

999.00 ден./€ 16.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Slate 7 - 2800

7990.00 ден./€ 129.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

LevelOne WBR-6005

1890.00 ден./€ 30.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.