Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

 • Додади во кошничка
 • Прегледај нарачка
 • Плати
 • Отпечати фактура

SSD AData 256 GB Ultimate SU800

7990.00 ден.
€ 129.92

Сериски број: ASU800SS-256GT-C

Количина: пар.

Бренд: AData

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Хард диск за лаптоп AData:
 
 • 256GB Storage Capacity
 • 2.5" / 7mm Form Factor
 • SATA III 6 Gb/s Interface
 • SLC Caching and DRAM Cache Buffer
 • Up to 520 MB/s Sequential Write Speeds
 • Up to 560 MB/s Sequential Read Speeds
 • 3D TLC NAND Flash Memory

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 15.6" Active Black Backpa...

999.00 ден./€ 16.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 39.62 cm (15.6") Signatur...

1699.00 ден./€ 27.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.