Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Color LaserJet Pro M454dn

18490.00 ден.
€ 300.65

Сериски број: W1Y44A

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење до 28/А4 стр. ц/б, 28 стр/мин колор
 Технологија на печатење Ласерски (колор) - 4 индивидуални тонери (црн за 7.500 стр/ колор за 6.00 стр)
 Потребно време за прва страна 9 секунди 
 Макс. резолуција на печатење до 600 х 600
 Предвиден број на стр. месечно до 50.000 страни (750 to 4000 стр.)
 Меморија 512 MB NAND Flash
 Брзина на процесор 1200 MHz
 Оперативни системи Windows Client OS (32/64 bit), Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, Mobile OS, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14, Discrete PCL6 Printer Driver
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 250 листа
 Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) Автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 Hi-Speed USB 2.0; Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX network port
 Опционални приклучоци/ Мобилити Apple AirPrint™; Google Cloud Print™; HP ePrint; HP Smart App and other mobile Apps; Mopria™ Certified; ROAM capable for easy printing; Wi-Fi® Direct printing
 Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 160 гр/м2
 Димензии на производот 412 x 650 x 340 mm
 Тежина на производот 19
 Содржина на пакувањето: Принтер, 4 х (стартен) тонер кертриџ , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ Кабел е вклучен со овој модел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Designjet T520 36-in Prin...

109990.00 ден./€ 1788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro M15a Printer

3690.00 ден./€ 60
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T830 24-in Mult...

185990.00 ден./€ 3024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.