Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP DeskJet 2130 All-in-One Printer

Download Pdf
2290.00 ден.
€ 37.24

Сериски број: 2130

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин ц/б, 7.5 стр. мин колор
 Технологија на печатење Инкџет (колор)
 Број на бои 2 (black, cyan, magenta, yellow), еден црн и еден три-колор кертриџ,
HP 302 black, HP 302 color
 Макс. резолуција на печатење до 600 dpi, до 4800x1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно макс. 1.000 стр. месечно (300 - 400 стр)
 Екран 2.8 см монохром дисплеј
 Брзина на факс /
 Оперативни системи Windows® 7, Windows Vista®, Microsoft® Windows® XP (SP2)* or
higher (32-bit only); Mac OS X v10.5 or v10.6
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 5 стр/мин ц/б , до 3 стр/мин колор
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 600 х 300dpi 
 Тип на скенер Flatbat
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 60 листа
 Печатење без маргини подржано
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија /
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 425 x 304 x 149 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 4,9 кг ), надвор од кутија ( 3,9 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 2х кертриџи, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

37990.00 ден./€ 617.72
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M435nw

45990.00 ден./€ 747.8
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.