Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One Printer

Download Pdf
4590.00 ден.
€ 74.63

Сериски број: F1H97C

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА ДА

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин ц/б, 16 стр. мин колор
 Технологија на печатење Инкџет (колор)
 Број на бои 4 (black, tri-colour), еден црн и еден колор кертриџ
 Макс. резолуција на печатење до 600 dpi, до 4800x1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно макс. 1.200 стр. месечно (300 - 800 стр)
 Екран
  • 5.5 cm (2.2") Hi-Res Mono LCD
 Mobile Printing можности HP ePrint, HP wireless direct printing, Apple AirPrint
 Оперативни системи Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista
Mac OS X v10.8 Mountain Lion, OS X v10.9 Mavericks, OS X v10.10 Yosemite
 Скенирање и копирање
 Брзина на скенирање до 8 стр/мин ц/б , до 4 стр/мин колор
 Зголемување-намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 600 х 300dpi 
 Тип на скенер ADF
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 100 листа
 Печатење без маргини  подржано
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) автоматски (стандардно вклучен)
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0, Wireless
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија до 200 гр
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 445 x 369 x 190 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 7.78 кг ), надвор од кутија ( 6.55 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 2х кертриџи, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

37990.00 ден./€ 617.72
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M435nw

45990.00 ден./€ 747.8
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP OfficeJet Pro 7720 Wide F...

8990.00 ден./€ 146.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.