Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4828

Download Pdf
5690.00 ден.
€ 92.75

Сериски број: 25R76A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 7.5/А4 стр. мин ц/б, .5.5/A4 стр. мин колор
 Технологија на печатење  HP Thermal Inkjet
 Број на бои  2 (black, colour), црн (1.300 страни) и колор (750 страни)
 Макс. резолуција на печатење  до 1200 x 1200 dpi, до 4800 x 1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно  макс. 1.000 стр. месечно
 Екран  Icon LCD Display
 Процесор  180MHz
 Оперативни системи  Windows 10, 7; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur, Chrome OS
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање  до 9 стр/мин
 Зголемување.намалување на копија  25% - 400%
 Резолуција на копирање  300 х 300 dpi 
 Тип на скенер  Flatbat
 Оптичка резолуција на скенирање  до 1200 dpi ...24bit
 Максимална големина на скен  216 x 297 mm
Информација за хартија
 Влезна фиока за хартија  60 листа
 Излезна фиока за хартија  25 листа
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  мануелно
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 Hi-Speed USB 2.0; built-in Wi-Fi 802.11a/b/g/n
 Мобилити  Apple AirPrint; Mopria Print Service; Chrome OS; HP Smart app
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  A4: 60 to 90 g/m²; HP envelopes: 75 to 90 g/m²; HP cards: up to 200 g/m²; HP 10 x 15 cm photo paper: up to 300 g/m²
 Димензии на производот  424 x 555 x 245 mm
 Тежина на производот  6,2 кг  
 Содржина на пакувањето:  Принтер, 2 х 47 Black (2 x 1.300 страни) и 2 x 47 Color (2 x 750 страни), струен кабел, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

169990.00 ден./€ 2770.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise M528f

79990.00 ден./€ 1303.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

139990.00 ден./€ 2281.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.