Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 290 G1 Microtower (1QM91EA)

Download Pdf
20490.00 ден.
€ 333.17

Сериски број: 1QM91EA_I-C

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i3-7100 (3.40GHz, 3 MB cache, 2 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4
 Графичка картица Intel HD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 500GB (7200RPM) Sata 3.0 Gb/s
 Мултимедија драјв
  • Slim SATA DVD-Writer
 Монитор 21.5" diagonal widescreen WLED (1920 x 1080) - Опција
 Мрежна карта Integrated Ethernet 10/100/1000
 Безжични уред /
 Тастатура Full-size keyboard with One touch launch keys
 Надворешни / Внатрешни портови 8 x USB; 1 audio headphone jack; 2 х microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45, VGA - Expansion slots: 1xPCIe x16; 3xPCIe; 1xmini PCI
 Димензии 170 мм (L) x 274мм  (W) x 338 мм  (min H)
 Тежина 5,45kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување Internal 180W active PFC / ЕNERGY STAR® qualified
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Free DOS
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 (1JJ53EA)

24490.00 ден./€ 398.21
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD...

21990.00 ден./€ 357.56
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.