Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP V197 Monitor 18.5"

5490.00 ден.
€ 89.27

Сериски број: V5J61AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  47 см
 Резолуција  1366 х 768
 Контраст  600:1 static; 5000000:1 dynamic
 Агол на видливост  90° horizontal; 65° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x DVI-D
 Останато
 Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare
 Димензии  441 мм (L) x 4.5 мм  (W) x 277 мм  (min H)
 Тежина  2.6  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 100- 240 VAC максимум
Гаранција
 Гаранција
1 година

 

 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 Small Form...

29990.00 ден./€ 487.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD...

20990.00 ден./€ 341.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.