Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProDisplay P240va Monitor 23.8

9990.00 ден.
€ 162.44

Сериски број: N3H14AA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  60,45 см
 Резолуција  1920 х 1080
 Контраст  3000:1 static; 5000000:1 dynamic
 Агол на видливост  178° horizontal; 178° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x DVI-D, Audio, HDMI
 Останато
 Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare
 Димензии  571 мм (W) x 192 мм  (D) x 416 мм  (min H)
 Тежина  4,3  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 28 W максимум
Гаранција
 Гаранција
 1 година

 

 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 (1JJ53EA)

24490.00 ден./€ 398.21
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 Small Form...

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.