Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

Mini Projector OWLENZ SD20

3690.00 ден.
€ 60

Сериски број: SD20

Количина: пар.

Бренд:

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Image system  LCD
 Lamp  LED (20.000 часа)
 Resolution (резолуција)  480 x 320 pixel (Support resolution Max 1920 x 1080)
 Lens  F=90
 Image size (големина на слика)  20 - 100 inch (500 мм х 2.500 мм) 
 Projection distance (растојание)  1.2 m - 3.6 m 
 Color  18000K
 Input voltage  DC 12V / 2A
 Power  25W
 Speaker  1 x 2W
 Input (влезни приклучоци)
 HDMI, USB, VGA, AV
 Output  Headphones
 Working temperature (работна температура)  5 - 35oC
 Weight (тежина)  0.27 kg
 Size (димензии)  170 x 116 x 63 mm
 Operation mode  Manual / Remote control (далечински управувач)

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Spectre USB-C™ Travel Doc...

6190.00 ден./€ 100.65
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD KingSpec 480GB

3190.00 ден./€ 51.87
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.