Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

Projector OWLENZ UC46+

5790.00 ден.
€ 94.15

Сериски број: UC46

Количина: пар.

Бренд:

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Image system  LCD
 Lamp  RGB LED (20.000 часа)
 Resolution (резолуција)  800 x 480 (Support 1920 x 1080)
 Lens  F=125
 Image size (големина на слика)  34 - 130 inch (880 мм х 3.380 мм) 
 Projection distance (растојание)  1.07 m - 3.8 m 
 Color  16700K
 Input voltage  DC 12V 2.5A
 Power  55W
 Features  DLNA WiFi 2.40GHz Bluetooth
 Interfaces
 USB, HDMI, SD, IR
 Output  Headphones
 Working temperature (работна температура)  5 - 35oC
 Weight (тежина)  1,1 kg
 Size (димензии)  200 x 151 x 90 mm
 Operation mode  Manual / Remote control (далечински управувач)

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD KingSpec 480GB

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 15.6" Signature Topload C...

1599.00 ден./€ 26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.