Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

5290.00 ден.
€ 86.23

Сериски број:

Бренд: OSCOO

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Capacity  16GB
 Generation  DDR4
 Frequency  2400 MHz
 Transmission Standard  PC4 - 19200
 Interface  260 pin
 Sequential  17 - 17 - 17
 Working voltage  1.2V
 DImensions  69 x 30 mm

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP USB-C Dock G5

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 150 Wired Mouse

499.00 ден./€ 8.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.