Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProDesk 400 G4 Desktop Mini PC (4CZ95EA)

29990.00 ден.
€ 488.83

Сериски број: 4CZ95EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i3-8100T (3.10GHz, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4 2666MHz (1x4GB)
 Графичка картица Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 500 GB 7200 rpm SATA
 Мултимедија драјв /
 Монитор HP Monitor - опција (погледни понуда)
 Мрежна карта LANRealtek RTL8111HSH-CG GbE
 Безжични уред /
 Тастатура USB Business Slim Standalone Wired Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови Напред: 1 headphone; 1 headset connector; 2 USB 3.1 Gen 1 
Назад: 2 DisplayPort™ 1.2; 1 RJ-451 VGA; 2 USB 3.1 Gen 1; 2 USB 2.0
Внатрешни: 1 M.2 2230; 1 M.2 2230/2280
 Димензии 17.7 x 17.5 x 3.4 cm
 Тежина 1,25kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување 65W Power adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Windows 10 Pro 64-bit
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27390.00 ден./€ 446.45
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC + HP...

23490.00 ден./€ 382.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 200 G4 All-in-One PC (2Z3...

31490.00 ден./€ 513.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.