Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Desktop Pro G2 + HP V214a Monitor (5QL05EA)

21990.00 ден.
€ 358.44

Сериски број: 5QL05EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i3-8100 (3.60 GHz base, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4 2666MHz (1x4GB)
 Графичка картица Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 500GB (7200RPM) SATA - доплата за SSD диск 120GB; 240GB; 480GB
 Мултимедија драјв
Slim SATA DVD-Writer
 Монитор HP V214a Monitor 20.7-inch
 Мрежна карта LANIntegrated Realtek RTL8111HSH-CG GbE
 Безжични уред /
 Тастатура HP USB Business Slim Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови Напред: 1 headset connector; 4 USB 3.1 Gen 1 
Назад: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 HDMI; 1 VGA; 1 power conn; 1 RJ-45; 4 USB 2.0
Внатрешни: 1 M.2 2230; 1 PCI; 2 PCIe x1; 2 PCIe x16
 Димензии 13.6 x 26.18 x 31 cm
 Тежина 4,32kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување 180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Free DOS
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (4HS...

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G3 Microtower PC (8VR...

20490.00 ден./€ 333.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.