Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro M402dne

Download Pdf
11990.00 ден.
€ 194.96

Сериски број: C5J91A

Количина: пар.

Бренд:

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење до 38/А4 страни во минута
 Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна 5.7 секунди 
 Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200
 Предвиден број на стр. месечно од 750 до 4.000 страни (80.000 страни)
 Меморија 256 МB
 Брзина на процесор 1200 MHz
 Оперативни системи Windows 10 all 32 & 64-bit editions (excluding RT OS for tablets), Windows 8/8.1 all 32 & 64-bit editions (excluding RT OS for tablets), Windows 7 all 32 & 64-bit editions, Windows Vista all 32-bit editions (Home Basic, Premium, Professional, etc.)
Mac OS : OS X 10.8 Mountain Lion, OS X 10.9 Mavericks, OS X 10.10 Yosemite
Mobile OS (In-OS drivers): iOS, Android, Windows 8/8.1/10 RT; Linux OS 
 Потрошен материјал HP CF226X OriginalHP26A Compatible
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 250 листа; 100 листа мануелна фиока
 Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) Автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци
  • 1 Hi-Speed USB 2.0 ; 1 Host USB ; 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000T network
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 175гр/м2
 Димензии на производот со кутија ( / ), без кутија ( 381 x 634 x 241 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 11,36 кг ), надвор од кутија ( 8,58 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Designjet T520 36-in Prin...

109990.00 ден./€ 1788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro M15a Printer

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T830 24-in Mult...

185990.00 ден./€ 3024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.