Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

6490.00 ден.
€ 105.79

Сериски број: SAM980500

Бренд: Samsung

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Form factor
 M.2 2280
 Interface  PCIe® Gen 3.0 x4, NVMe® 1.4
 SATA  /
 Capacity  500GB
 Sequential Read (*max)  Up to 3100MB/s
 Sequential Write (*max)  Up to 2600MB/s
 Power consumption  45mW
 Operating tempretaure  ~ 0o - 70oC
 Dimensions  80.15 x 2.38 x 22.15 mm
Гаранција
 Гаранција  12 месеци

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP USB-C Dock G5

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 150 Wired Mouse

499.00 ден./€ 8.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.