Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

SSD AData 128 GB XPG SP900

5990.00 ден.
€ 97.4

Сериски број: 0140394

Бренд: AData

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Хард диск за лаптоп AData:
 
- SSD
- 128 GB 
- SATA 3 
- 6.0 Gb/s
- 2,5

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 15.6" Active Black Backpa...

999.00 ден./€ 16.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 39.62 cm (15.6") Signatur...

1699.00 ден./€ 27.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.