Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD04EA)

Download Pdf
24490.00 ден.
€ 398.21

Сериски број: 3ZD04EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i5-8500 (3 GHz base, up to 4.1 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 9 MB cache, 6 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4 SDRAM 2666MHz
 Графичка картица Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 1TB (7200RPM) SATA
 Мултимедија драјв
  • Slim SATA DVD-Writer
 Монитор HP V214a Monitor 20.7" - Опција
 Мрежна карта LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уред /
 Тастатура HP USB Business Slim Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови 4 x USB 3.1; 4 x USB 2.0; 1 audio headphone jack; 2 х microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45, HDMI; VGA; 1 x Serial port - Expansion slots: 1xPCIe x16; 1xPCIe; 2xM.2
 Димензии 170 мм (L) x 277мм  (W) x 338 мм  (min H)
 Тежина 5,4kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување  180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Free DOS
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 Small Form...

29990.00 ден./€ 487.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD...

19990.00 ден./€ 325.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 27 Curved Display

15990.00 ден./€ 260
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.