Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 290 G1 Microtower (1QN01EA)

23490.00 ден.
€ 381.95

Сериски број: 1QN01EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

 

 

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i5-7500 (2.70GHz, Turbo Frequency 3.30GHz, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4
 Графичка картица Intel HD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 1TB (7200RPM) Sata 3.0 Gb/s
 Мултимедија драјв
  • Slim SATA DVD-Writer
 Монитор HP V214a Monitor 20.7" - Опција
 Мрежна карта Integrated Ethernet 10/100/1000
 Безжични уред /
 Тастатура Full-size keyboard with One touch launch keys
 Надворешни / Внатрешни портови 8 x USB; 1 audio headphone jack; 2 х microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45, DVI-D; VGA - Expansion slots: 1xPCIe x16; 3xPCIe; 1xmini PCI
 Димензии 170 мм (L) x 274мм  (W) x 338 мм  (min H)
 Тежина 5,45kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување Internal 180W active PFC / ЕNERGY STAR® qualified
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Free DOS
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 Small Form...

29990.00 ден./€ 487.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD...

19990.00 ден./€ 325.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 27 Curved Display

15990.00 ден./€ 260
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.