Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro MFP M426dw

18690.00 ден.
€ 303.9

Сериски број: F6W13A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 40/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење Ласерски (ц/б)
 Број на бои 1 (black) - тонер за 3.100 страни, опционално 9.000 страни
 Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200 dpi
 Предвиден број на стр. месечно од 750 до 4000 страни, макс 80.000
 Меморија на факс до 400 страни
 Екран 3" (7,5 cm) touchscreen CGD (Color Graphic Display)
 Можности за печатење (mobility) HP ePrint, Apple AirPrint™, Business Applications
 Потрошен материјал HP CF226X OriginalHP26A Compatible
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 33 стр/мин ц/б
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 600 х 600 dpi
 Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија за 35 стр.
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 х 1200 dpi ...24 bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 500 листа
 Излезна фиока за хартија до 150 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 x Hi-Speed USB 2.0 port;, Walk-up USB, Wi-Fi
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 60- 163 gr/m2
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 420 x 390 x 321 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 19,6 кг  ), надвор од кутија ( 15,1 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP OfficeJet Pro 7720 Wide F...

9990.00 ден./€ 162.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.