Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet Pro M203dn Printer

9990.00 ден.
€ 162.84

Сериски број: G3Q46A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење 28/А4 страни во минута
 Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело) - Тонер за 1.500 страни
 Потребно време за прва страна 7 секунди 
 Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200
 Предвиден број на стр. месечно од 250 до 2.500 страни (30.000 страни)
 Меморија 256 МБ
 Брзина на процесор 800 MHz
 Оперативни системи Window XP, Windows 7/8/10, Windows Vista, Windows Server 2003,2008
 Потрошен материјал HP CF230X; HP30A; HP232
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 250 листа; 10 листа мануелна фиока
 Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) автоматски - стандардно
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци USB конекција, 10/100 Ethernet networkin
 Опционални приклучоци HP Jetdirect ew2500
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 163гр/м2
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 370 x 407 x 223 mm )
 Тежина на производот со кутија (  ), надвор од кутија ( 6,9 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ (стартен - 1.000 страни), струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација
 Гаранција на уредот: Стандардно 1 година, опционално 2 години...повеќе

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

5590.00 ден./€ 91.12
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T650 36-in Prin...

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.