Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP EliteDisplay E271i 27

14690.00 ден.
€ 238.86

Сериски број: D7Z72AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  68.6 см; 27 инчи
 Резолуција  1920:1080
 Тежина  7.7  kg
 Боја на производот  Сива
 Фабричка спецификација повеќе
Гаранција
 Гаранција 1 година

 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

35990.00 ден./€ 585.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G1 Microtower (1QM91E...

23490.00 ден./€ 381.95
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G1 Microtower (1QM95E...

26990.00 ден./€ 438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.