Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 250 G6 (3QM21EA)

17990.00 ден.
€ 292.52

Сериски број: 3QM21EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-7020U (2.30 GHz, 3MB, 2 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 ... доплата за дополнителна RAM меморија 4GB,  8GB,  16GB
 Графичка картица  Intel HD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  500GB SATA 5400rpm ... доплата за SSD 240GB,  256GB,  480GB,  512GB
 Мултимедија драјв  DVD Writer
 Монитор  39.6 cm (15.6") diagonal HD SVA anti-glare LED Backlight (1366 x 768)
 Мрежна карта  интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 3168 802.11 a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Combo (non-vPro™)
 Тастатура  HP Full-sized island-style with numeric keypad
 Надворешни портови
 Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
 1 RJ -45 (LAN)
 1 HDMI
 2 x USB 3.1; 2 x USB 2.0
 1 Microphone-in
 1 VGA (15-pin)
 1 Headphone-out
 Димензии  380 mm (W) x 253 mm (D) x 23 mm (max H)
 Тежина  1,86 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  65W AC Adapter, 3-cell 31WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Подарок
 
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G4 (Y7Z58EA)

39990.00 ден./€ 650.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G6 (1WY16EA)

31990.00 ден./€ 520.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G6 (1XN35EA)

26990.00 ден./€ 438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.