Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP V213a 53cm (20.7")

6990.00 ден.
€ 113.66

Сериски број: W3L13AA

Количина: пар.

Бренд:

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  20,7" (52,57cm)
 Резолуција  1920 х 1080 max
 Контраст  600:1 static; 5000000:1 dynamic
 Агол на видливост  90° horizontal; 60° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x DVI-D
 Останато  Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare
 Димензии  489 мм (L) x 197 мм  (W) x 362 мм  (min H)
 Тежина  3 kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 100- 240 VAC максимум
Гаранција
 Гаранција 1 година
 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

35990.00 ден./€ 585.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G1 Microtower (1QM91E...

23490.00 ден./€ 381.95
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G1 Microtower (1QM95E...

26990.00 ден./€ 438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.