Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

Download Pdf
11990.00 ден.
€ 195.44

Сериски број: 9VH72AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  21.5" (47.60 x 26.77 cm)
 Резолуција  1920 х 1080
 Контраст  1000:1 static
 Формат  16:9
 Влезен сигнал  1 VGA; 1 USB Type-B; 1 HDMI 1.4; 1 DisplayPort™ 1.2; 4 USB-A 3.2 Gen 1
 Осветлување  250 nits
 Димензии  48.87 x 29.46 x 4.7 cm
 Тежина  5,3  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  50W максимум
 Содржина на пакување  Monitor; DisplayPort™ 1.2 cable; HDMI cable; USB cable; Product notice; AC power cable
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP E24d G4 USB-C Docking Mon...

17990.00 ден./€ 293.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.