Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Z Display Z24i IPS Monitor 24"

17490.00 ден.
€ 284.39

Сериски број: D7P53A4

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  60,45 см
 Резолуција  1920 х 1080
 Контраст  1000:1 static; 5000000:1 dynamic
 Агол на видливост  178° horizontal; 178° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x DVI-D, Audio, HDMI
 Останато  Tilt: - 5 degrees to + 30 degrees; Anti-Glare
 Димензии  560 мм (W) x 360 мм  (D) x 64 мм  (min H)
 Тежина  6.96  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 55 W максимум
Гаранција
 Гаранција  3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 (1JJ53EA)

23990.00 ден./€ 390.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 (1JJ54EA)

27990.00 ден./€ 455.12
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.