Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 652 Black Print Cartridge

799.00 ден.
€ 13.02

Сериски број: F6V25AE

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

 

Компатибилен со следниве модели:

 

HP DeskJet Ink Advantage 1115 Printer
HP DeskJet Ink Advantage 2135 All-in-One Printer
HP DeskJet Ink Advantage 3635 All-in-One Printer
HP DeskJet Ink Advantage 3775 All-in-One Printer
HP DeskJet Ink Advantage 3785 All-in-One Printer
HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One Printer
HP DeskJet Ink Advantage 4535 All-in-One Printer
HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One Printer

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3699.00 ден./€ 60.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.