Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 290 G1 Small Form Factor PC (6BE48EA)

19990.00 ден.
€ 325.04

Сериски број: 6BE48A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор Intel® Core i3 8100 (3.6 GHz, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4 2333MHz (1x4GB)
 Графичка картица Intel UHD Graphics 610
 Видео меморија /
 Хард диск 1TB 7200 rpm SATA
 Мултимедија драјв HP 9.5 mm Slim DVD-Writer
 Монитор HP Monitor - опција (погледни понуда)
 Мрежна карта LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уред /
 Тастатура HP USB Business Slim Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови 4 x USB 3.1; 4 x USB 2.0; 1 audio headphone jack; 2 х microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45, HDMI; VGA; 1 x Serial port - Expansion slots: 1xPCIe x16; 1xPCIe; 2xM.2
 Димензии 17 x 33.8 x 27.75 cm
 Тежина 5,4kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување 180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Free DOS
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 450.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC + HP...

24190.00 ден./€ 393.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ57EA)

35690.00 ден./€ 580.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.