Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 302 Tri-color Ink Cartridge

899.00 ден.
€ 14.62

Сериски број: F6U65AE

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Компатибилен со следниве модели:

 

HP DeskJet 1110 Printer
HP DeskJet 2130 All-in-One Printer
HP DeskJet 3630 All-in-One Printer
HP DeskJet 3636 All-in-One Printer
HP DeskJet 3639 All-in-One Printer
HP ENVY 4526 All-in-One Printer
HP ENVY 4527 All-in-One Printer 
HP OfficeJet 3830 All-in-One Printer
HP ENVY 4526 All-in-One Printer
HP ENVY 4527 All-in-One Printer
HP OfficeJet 3833 All-in-One Printer

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

2990.00 ден./€ 48.62
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

2790.00 ден./€ 45.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.