Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Powerup Backpack

9999.00 ден.
€ 162.59

Сериски број: 1JJ05AA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификации

Тежина

4.23 lb (1.92 kg)

Димензии

500 x 330 x 160 mm

Содржина на пакувањето:

HP Powerup Backpack;

HP Power Pack Plus 22400;

2 Cables, USB to MicroUSB (1m);

1 Cable, 19V 3.5mm barrel to 4.5mm barrel (1m);

1 Adapter, 19V 4.5mm to 7.4mm;

1 Adapter, 19V 7.4mm to 4.5mm;

Quick Start Guide; Product Notices;

Warranty Card

(Adapter not included)

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD KingSpec 480GB

4190.00 ден./€ 68.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 15.6" Active Black Backpa...

1299.00 ден./€ 21.12
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.