Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProBook 450 G4 (Z3A36EA)

38990.00 ден.
€ 633.98

Сериски број: Z3A36EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i5-7200U (2.50GHz, up to 3.10GHz Turbo Boost, 3MB, 2 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4
 Графичка картица  Intel HD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB M.2 SSD
 Мултимедија драјв  DVD+/-RW SuperMulti DL
 Монитор  15.6-inch diagonal LED-backlit HD anti-glare (1366 x 768)
 Мрежна карта  интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 7265 802.11a/b/g/n/ac (2x2) WiFi and Bluetooth® 4.2 Combo (non-vPro™)
 Тастатура  HP Premium Spill-Resistant Keyboard
 Надворешни портови
 Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
 1 RJ -45 (LAN)
 1 HDMI
 2 x USB 2.0; 1 x USB 3.0; 1 x 3.0 Type-C
 1 Microphone-in
 1 VGA (15-pin)
 1 Headphone-out
 Димензии  382 mm (W) x 263 mm (D) x 24 mm (max H)
 Тежина  2,04 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 48WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G4 (Y7Z58EA)

39990.00 ден./€ 650.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G6 (1WY16EA)

31990.00 ден./€ 520.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G6 (1XN35EA)

26990.00 ден./€ 438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.