Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProBook 450 G5 (2RS05EA)

40490.00 ден.
€ 658.37

Сериски број: 2RS05EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i7-8550U (up to 4.00GHz Turbo Boost, 8MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 ... доплата за дополнителна RAM меморија 4GB,  8GB,  16GB
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 620
 Видео меморија  NVIDIA GeForce 930MX 2GB DDR3
 Хард диск  1TB SATA ... доплата за SSD 240GB,  256GB,  480GB,  512GB
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" LED-backlit HD SVA anti-glare (1366 x 768)
 Мрежна карта  интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2x2) WiFi and Bluetooth® 4.2 Combo
 Тастатура  HP Premium Keyboard, full-size island-style, spill resistant
 Надворешни портови
 Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
 1 RJ -45 (LAN)
 1 HDMI
 2 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x USB 3.1 Type-C
 1 Microphone-in
 1 VGA (15-pin)
 1 Headphone-out
 Димензии  376 mm (W) x 264 mm (D) x 20 mm (max H)
 Тежина  2,10 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 48WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  /
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G4 (Y7Z58EA)

39990.00 ден./€ 650.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G6 (1WY16EA)

31990.00 ден./€ 520.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G6 (1XN35EA)

26990.00 ден./€ 438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.