Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP DeskJet GT 5810 All-in-One Printer

5990.00 ден.
€ 97.4

Сериски број: X3B11A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20 А4 стр/мин ц/б, 16 А4 стр/мин колор
 Технологија на печатење HP Thermal InkJet
 Број на бои 4 (Black, Magenta, Cyan Yellow)
 Макс. резолуција на печатење До 4800x1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно макс. 1.000 стр. месечно (400 - 800 стр)
 Екран  7 Segment and ICON LCD
 Процесор 360 MHz
 Оперативни системи Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista
OS X El Capitan (v10.11), OS X Yosemite (v10.10), OS X Mavericks (v10.9), OS X v10.8 Mountain Lion
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 9 стр/мин 
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 600 х 300dpi 
 Тип на скенер Flatbad 
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 60 листа
 Печатење без маргини /
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 300 гр.
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 525 x 310 x 128 mm )
 Тежина на производот со кутија ( / ), надвор од кутија ( 3,42 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, GT51 Black Ink Bottle; GT52 Magenta, Cyan, Yellow Ink Bottle струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел
 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP OfficeJet Pro 7720 Wide F...

9990.00 ден./€ 162.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.