Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProDesk 400 G4 (1JJ76EA)

Download Pdf
44490.00 ден.
€ 723.41

Сериски број: 1ЈЈ76ЕА

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i7-7700 (3.60GHz Turbo Boost to 4.20GHz, 8 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 8GB DDR4 SDRAM 2400MHz
 Графичка картица Intel HD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 256GB SSD
 Мултимедија драјв
  • Slim SATA DVD-Writer
 Монитор 21.5" diagonal widescreen WLED (1920 x 1080) - Опција
 Мрежна карта LAN Realtek RTL8111 HSH GbE LOM network connection
 Безжични уред /
 Тастатура HP USB Business Slim Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови 4 x USB 3.1; 4 x USB 2.0; 1 audio headphone jack; 2 х microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45, DVI-D; VGA - Expansion slots: 1xPCIe x16; 1xPCIe; 1xmini PCI
 Димензии 170 мм (L) x 274мм  (W) x 338 мм  (min H)
 Тежина 5,70kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување 80 PLUS Bronze: 310W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Windows 10 Professioanl 64-bit
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 Small Form...

29990.00 ден./€ 487.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G2 20-inch All...

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD...

19990.00 ден./€ 325.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.