Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP All-in-One 24-df1086nh (43H89EA)

29990.00 ден.
€ 488.83

Сериски број: 43H89EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel®Core™ i3-1115G4 (up to 4.1GHz Intel® Turbo Boost, 6MB L3 cache, 2 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Оптички уред  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Видео/Аудио  HP Wide Vision 1080p FHD IR privacy camera with integrated dual array digital microphones
 Монитор  23.8" FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  HP USB White Wired Keyboard, HP USB White Wired Mouse
 Надворешни портови  2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 x USB 2.0 Type-A; 1 x HDMI-out 1.4; 1 x headphone/microphone combo; 1 x RJ-45; 2 x M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN); HP 3-in-1 memory card reader
 Димензии  540 x 204 x 41 mm
 Тежина  5.85  kg
 Безбедност
 Kensington MicroSaver lock slot
 Напојување  65W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cb0021na (6...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pavilion All-in-One 27-ca...

61990.00 ден./€ 1010.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.