Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 27w Display

Download Pdf
8990.00 ден.
€ 146.18

Сериски број: 1JJ98AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  27 инчи (панел 52,7 х 29,6 см)
 Резолуција  1920:1080
 Тежина  3.6  kg
 Боја на производот  Црна
 Фабричка спецификација повеќе
Гаранција
 Гаранција 1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 450.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC + HP...

24190.00 ден./€ 393.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ57EA)

35690.00 ден./€ 580.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.