Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP EliteDisplay E202

7490.00 ден.
€ 122.09

Сериски број: M1F41AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  20 инчи
 Резолуција  1600:900
 Тежина  4.8 kg
 Боја на производот  Сива
 Конекции  1 x USB Type-B 2.0 Input; 2 x USB Type-A 2.0 Output; 1 x DisplayPort 1.2 Input; 1 x HDMI; 1 x VGA
Гаранција
 Гаранција 1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

24990.00 ден./€ 407.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X24c Gaming Monitor (9FM2...

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 24-df1086nh (4...

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.