Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP All-in-One 27-dp1022nh (43H97EA)

49990.00 ден.
€ 814.83

Сериски број: 43H97EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  AMD Ryzen™ 7 4700U (2.0GHz, up to 4.1GHz max boost, 8 MB L3 cache, 8 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB)
 Графичка картица  AMD Radeon™ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  27" diagonal FHD LCD anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  HP USB White Wired Keyboard, HP USB White Wired Mouse
 Надворешни портови  4xUSB; 1 audio headphone jack; 1 microphone in; 1 audio line out; 1 power connector; 1 RJ-45; card reader; HDMI
 Димензии  613 x 204 x 45 mm
 Тежина  8.82 kg
 Безбедност
 Kensington MicroSaver lock slot
 Напојување  65W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

24990.00 ден./€ 407.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X24c Gaming Monitor (9FM2...

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 24-df1086nh (4...

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.