Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 290 G2 Microtower PC (4HS27EA)

Download Pdf
18990.00 ден.
€ 309.54

Сериски број: 4HS27EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i3-8100 (3.60GHz, 6MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 4GB DDR4 SDRAM 2666MHz
 Графичка картица Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 256GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв
  • Slim SATA DVD-Writer
 Монитор HP 22w Monitor - Опција
 Мрежна карта LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уред /
 Тастатура HP USB Business Slim Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови Напред: 1 headphone/microphone; 2 USB 3.1 Gen 1; 1 SD 3 card reader 
Назад: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 VGA; 1 power connector; 1 RJ-45; 2 USB 3.1 Gen 1; 4 USB 2.0
Внатрешни: 1 PCIe; 1 PCIe x1; 2 PCIe x16; 2 M.2
 Димензии 170 мм (L) x 277мм  (W) x 338 мм  (min H)
 Тежина 5,4kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување 180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Free DOS 2.0
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 24x Gaming Display

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.