Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProBook 430 G5 (3DP16EA)

41490.00 ден.
€ 674.63

Сериски број: 3DP16EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-8550U (1.80GHz, up to 4.00GHz Turbo Boost, 8MB, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 (1x8GB)доплата за RAM меморија 4GB; 8GB; 16GB
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  256 GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  13.3" diagonal LED-backlit FHD anti-glare (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Realtek RTL8111HSH GbE
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Combo, non-vPro™
 Тастатура  HP Premium Keyboard, full-size, spill-resistant
 Надворешни портови
 Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
 1 RJ -45 (LAN)
 1 HDMI
 2 x USB 3.0; 1 x 3.1 Type-C
 1 Microphone-in
 1 VGA (15-pin)
 1 Headphone-out
 Димензии  326 mm (W) x 234 mm (D) x 19 mm (max H)
 Тежина  1,49 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 48WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G5 (2RS12EA)

40990.00 ден./€ 666.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G5 (2RS16EA)

31990.00 ден./€ 520.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.