Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

21990.00 ден.
€ 358.44

Сериски број: 48M22EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core ™ i3-1115G4 (with Intel® Turbo  3.7 GHz, 8 MB L3 cache, 4 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2666MHz (1x4GB)
 Графичка картица  Intel® UHD graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), micro-edge, anti-glare, 220 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Built-in 10/100/1000 GbE LAN network interface
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  Deep black full size keyboard with dialpad; HP True Vision 720p HD camera with built-in dual-channel digital microphones
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 RJ-45; 1 AC smart power; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  358 x 242 x 19 mm 
 Тежина  1,75 kg
 Безбедност  Trusted Platform Module Support (Firmware TPM)
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Jet Black Mesh Knit
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (401F0EA...

74990.00 ден./€ 1222.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G8 (27J87EA)

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

47490.00 ден./€ 774.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.