Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ENVY - 13-aq1014nm (7VU95EA)

53990.00 ден.
€ 880.03

Сериски број: 7VU95EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификац

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-10510U (1.80GHz with Turbo Boost 4.90GHz, 8MB, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 - 2400MHz SDRAM (onboard)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  13.3" diagonal FHD IPS BrightView micro-edge WLED-backlit edge-to-edge glass, 300 nits, 72% NTSC (1920 x 1080)
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Intel® Wi-Fi 6 AX 201 (2x2) and Bluetooth® 5 Combo
 Тастатура  Full-size island-style natural silver backlit keyboard
 Надворешни портови
 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (5 Gb/s signaling rate, Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.2, HP Sleep and Charge); 1 USB 3.1 Gen 1 Type-A (HP Sleep and Charge); 1 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only); 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  307  x 211  x 14 mm 
 Тежина  1,27 kg
 Безбедност  Fingerprint reader; Webcam kill switch
 Напојување  65W AC Adapter, 4-cell 53WH Lithium-Ion Polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Боја
 Silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G6 (6HL44EA)

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G7 (8MH13EA)

43490.00 ден./€ 708.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G7 (8MH20EA)

43990.00 ден./€ 717.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.