Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Pavilion Plus 14-ew0014nn (9T069EA)

57990.00 ден.
€ 945.23

Сериски број: 9T069EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1335U (4.6GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3 cache, 10 cores)
 RAM Меморија  16GB LPDDR5x-5200 MHz (ONBOARD)
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  14" WQXGA (2560 x 1600), IPS, 48 - 120Hz, very thin bezels, anti-glare, 300 nits, 100% sRGB
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2x2) and Bluetooth® 5.3
 Тастатура  Full-size soft gray backlit keyboard
 Надворешни портови  1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® transfer rate 40 Gb/s (USB power delivery DisplayPort™ 1.4, HP standby and charging);  1 USB Type-C® transfer speed 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 USB Type-A transfer speed 10 Gb/s; 1 USB Type-A port, transfer speed 5 Gb/s; 1 HDMI output 2.1; nsfer speed 5 Gb/s; 1 HDMI output 2.1; 1 combo headphone/microphone jack
 Димензии  314 x 227 x 17 mm
 Тежина  1,38 kg
 Безбедност  Kensington nano security lock slot
 Напојување  HP 65W USB Type-C Adapter, 4-cell 68WHr Lithium-Ion Polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 11 Home 64-bit
 Боја  Natural silver aluminum
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 640 G10 (9B9P6E...

55990.00 ден./€ 912.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.