Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Laptop 15s-fq5359nia (802S9EA)

23990.00 ден.
€ 391.04

Сериски број: 802S9EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-1215U (4.4GHz Intel® Turbo Boost, 10MB L3cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB, 2xSODIMM) 
 Графичка картица  Intel® UHD graphics card
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), very thin bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Wireless Card Combo
 Тастатура  Full size natural silver keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  1 USB Type-C® transfer speed 5 Gb/s (supports data transfer only and does not support charging or external monitors) 2 USB Type-A ports transfer speed 5 Gb/s; 1 AC smart hanging; 1 HDMI 1.4b; 1 combo headphone/microphone jack
 Димензии  358 x 242 x 18 mm
 Тежина  1,69 kg
 Безбедност  Trusted Platform Module (Firmware TPM) support
 Напојување  HP 45W Smart AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Spruce blue cover and base, natural silver keyboard frame
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 840 G9 (7X9C7AA...

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

48990.00 ден./€ 798.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

48490.00 ден./€ 790.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.